Ved at klikke her, accepterer du vores vilkår

Fly fra Valletta til Stockholm

Fly Hotel Fly + Hotel

Flyvningstype

Tur/retur Enkelt
Angiv alder for børn

Børn, der fylder 2 i løbet af rejsen, skal du indtaste en alder af 2 år. Det er tilladt at rejse med et maksimum på 1 barn under 2 år per voksen.

Billige fly fra Valletta till Stockholm

ma ti on to fr
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Fremhævet pris = Billigste t/r flyvninger

Priserne gælder returbillet per person (vilkår gælder)

Fly Valletta Stockholm

Billige flybilletter mellem Valletta og Stockholm

Er du på udkig efter en billig flybillet til Stockholm? Så har du fundet det rette sted. MrJet samler nemlig billige flybilletter fra mere end 400 flyselskaber, og lader dig let sammenligne dem i markedets bedste søgemaskine.

Vi gør alt for at sikre dig den bedste rejse, og gør det nemt og hurtigt at reservere.

Hotel eller bil i Stockholm?

Hvis du ikke allerede har et sted at bo, så lad også MrJet hjælpe med dette, vi samarbejder med over 100.000 hoteller verden over, og kan derfor sikre dig de bedste priser på alle slags hoteller i Stockholm.

Skal du bruge en bil på rejsen, kan dette selvfølgelig også bookes hos os, og du sparer oveni købet penge på at booke det hele på en gang. Så hvis du vil spare både tid og penge, så kombiner din billige flybillet, med overnatning og billeje

.

Valletta og Stockholm lufthavne og terminaler

Airports in Valletta, MT

kort over lufthavne i Valletta
  • 1

    Luqa (MLA)

    Afstand fra bymidte: 5,5 kilometers

Tilbage til menu Tilbage til toppen

Airports in Stockholm , SE

kort over lufthavne i Stockholm
  • 1

    Bromma airport (BMA)

    Afstand fra bymidte: 7,3 kilometers

  • 2

    Arlanda airport (ARN)

    Afstand fra bymidte: 36,1 kilometers

  • 3

    Skavsta airport (NYO)

    Afstand fra bymidte: 89,5 kilometers

  • 4

    Vasteras-Hasslo (VST)

    Afstand fra bymidte: 86 kilometers

Tilbage til menu Tilbage til toppen

Fartplan for fly fra Valletta til Stockholm i to, mar 5, 2015

Flyselskab Fly # Afgang Ankomst Fly Flyvetid
Lufthavn Tid Lufthavn Tid
Meridiana/SAS Scandinavian Airlines IG9624/SK690 MLA 09:00 ARN 15:40 319/736 6h 40min
Air Malta/SAS Scandinavian Airlines KM624/SK690 MLA 09:00 ARN 15:40 320/736 6h 40min
Air Malta/Lufthansa KM2800/LH6228 MLA 13:15 ARN 19:35 320/73G 6h 20min
Air Malta/SAS Scandinavian Airlines KM2800/SK638 MLA 13:15 ARN 19:35 320/73G 6h 20min
Lufthansa/Lufthansa LH1277/LH6228 MLA 13:15 ARN 19:35 321/73G 6h 20min
Lufthansa/SAS Scandinavian Airlines LH1277/SK638 MLA 13:15 ARN 19:35 321/73G 6h 20min
SAS Scandinavian Airlines/SAS Scandinavian Airlines SK3360/SK638 MLA 13:15 ARN 19:35 321/73G 6h 20min
Air Malta/Brussels Airlines KM420/SN2309 MLA 16:00 BMA 21:35 319/AR1 5h 35min
Air Malta/Malmo Aviation KM420/TF2226 MLA 16:00 BMA 21:35 319/AR1 5h 35min
Brussels Airlines/Brussels Airlines SN4002/SN2309 MLA 16:00 BMA 21:35 319/AR1 5h 35min
Brussels Airlines/Malmo Aviation SN4002/TF2226 MLA 16:00 BMA 21:35 319/AR1 5h 35min