Fly fra Billund til Stockholm

Angiv alder for børn

Børn, der fylder 2 i løbet af rejsen, skal du indtaste en alder af 2 år. Det er tilladt at rejse med et maksimum på 1 barn under 2 år per voksen.

Billige fly fra Billund til Stockholm

ma ti on to fr
1
1 276 DKK
2
1 276 DKK
3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16
1 276 DKK
17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Fremhævet pris = Billigste t/r flyvninger

Priserne gælder returbillet per person (vilkår gælder)

september

Billige weekend fly i september fra Billund til Stockholm

Datoer Fra Til Stop: Priser tur/retur fra*
Udrejse fr 18 sep Billund (BLL) Stockholm (ARN) SAS Scandinavian Airlines 1 337 DKK
Tjen 13,37 DKK
Hjemrejse ma 21 sep Stockholm (ARN) Billund (BLL) SAS Scandinavian Airlines

Laveste flybilletpris fra Billund til Stockholm i september

Datoer Fra Til Stop: Priser tur/retur fra*
Udrejse on 16 sep Billund (BLL) Stockholm (ARN) Norwegian 1 276 DKK
Tjen 12,76 DKK
Hjemrejse fr 18 sep Stockholm (ARN) Billund (BLL) Norwegian

Bedste flybilletpris for en uge fra Billund til Stockholm

Datoer Fra Til Stop: Priser tur/retur fra*
Udrejse ti 1 sep Billund (BLL) Stockholm (ARN) Norwegian 1 276 DKK
Tjen 12,76 DKK
Hjemrejse ti 8 sep Stockholm (ARN) Billund (BLL) Norwegian
Tilbage til menu Tilbage til toppen

oktober

Billige weekend fly i oktober fra Billund til Stockholm

Datoer Fra Til Stop: Priser tur/retur fra*
Udrejse fr 30 okt Billund (BLL) Stockholm (ARN) SAS Scandinavian Airlines 1 418 DKK
Tjen 14,18 DKK
Hjemrejse ma 2 nov Stockholm (ARN) Billund (BLL) SAS Scandinavian Airlines

Laveste flybilletpris fra Billund til Stockholm i oktober

Datoer Fra Til Stop: Priser tur/retur fra*
Udrejse fr 23 okt Billund (BLL) Stockholm (ARN) SAS Scandinavian Airlines 1 418 DKK
Tjen 14,18 DKK
Hjemrejse ma 2 nov Stockholm (ARN) Billund (BLL) SAS Scandinavian Airlines

Bedste flybilletpris for en uge fra Billund til Stockholm

Datoer Fra Til Stop: Priser tur/retur fra*
Udrejse to 1 okt Billund (BLL) Stockholm (ARN) SAS Scandinavian Airlines 1 437 DKK
Tjen 14,37 DKK
Hjemrejse to 8 okt Stockholm (ARN) Billund (BLL) SAS Scandinavian Airlines
Tilbage til menu Tilbage til toppen

november

Billige weekend flyvning i november fra Billund til Stockholm

Datoer Fra Til Stop: Priser tur/retur fra*
Udrejse to 5 nov Billund (BLL) Stockholm (ARN) SAS Scandinavian Airlines 1 237 DKK
Tjen 12,37 DKK
Hjemrejse ma 9 nov Stockholm (ARN) Billund (BLL) SAS Scandinavian Airlines

Laveste flybilletpris fra Billund til Stockholm i november

Datoer Fra Til Stop: Priser tur/retur fra*
Udrejse to 5 nov Billund (BLL) Stockholm (ARN) SAS Scandinavian Airlines 1 237 DKK
Tjen 12,37 DKK
Hjemrejse ma 9 nov Stockholm (ARN) Billund (BLL) SAS Scandinavian Airlines
Tilbage til menu Tilbage til toppen

interessante fakta om flyrejser fra Billund til Stockholm

    • 1 direkte flyvninger om dagen fra Billund til Stockholm today.
    • I dag er gennemsnitsflyvetiden for en direkte flyvning 1h 30m.
    • SAS Scandinavian Airlines fly 1498 (18:45 GMT, Saab 2000) er det tidligste fly fra Billund til Stockholm.
    • SAS Scandinavian Airlines fly 1498 (18:45 GMT, Saab 2000) er det seneste fly fra Billund til Stockholm.
    • Den korteste direkte flyvning fra Billund til Stockholm (SAS Scandinavian Airlines flight 1498, Saab 2000) varer 1h 30m.
    • Den længste direkte flyvning fra Billund til Stockholm (SAS Scandinavian Airlines flight 1498, Saab 2000) varer 1h 30m.

Laveste flybilletpris t/r fra Billund til Stockholm

Flyselskab Fra Til Datoer Priser tur/retur fra*
airline logo SAS Scandinavian Airlines BLL STO to 5 nov - ma 9 nov 1 237 DKK
airline logo Norwegian BLL STO on 2 sep - to 3 sep 1 276 DKK
airline logo KLM Royal Dutch Airlines BLL STO to 19 nov - sø 22 nov 1 349 DKK
airline logo airBaltic BLL STO on 2 mar - ma 7 mar 1 483 DKK
Air Berlin airberlin BLL STO ti 1 sep - ti 8 sep 1 807 DKK
CSA Czech Airlines Czech Airlines BLL STO to 5 nov - ma 9 nov 2 294 DKK
airline logo Air France BLL STO fr 27 nov - ma 30 nov 2 499 DKK
airline logo British Airways BLL STO fr 27 nov - ma 30 nov 4 151 DKK
Turkish Airlines Turkish Airlines BLL STO lø 5 sep - ma 14 sep 25 346 DKK
airline logo Lufthansa BLL STO fr 25 mar - sø 27 mar 31 255 DKK

Ved at klikke her, accepterer du vores vilkår

Fly Billund Stockholm

Find den billigst mulige flybillet mellem Billund og Stockholm

Nu kan du stoppe søgningen, for du har fundet det rette sted. Hos MrJet, har vi billige flybilletter fra mere end 400 forskellige flyselskaber verden over. En stor del af disse flyver mellem Billund og Stockholm, hvilket sikrer dig præcis den billige flybillet du ønsker, til den billigste pris på markedet.

Nem og alsidig søgning 

Du finder ikke en bedre rejsesøgemaskine på nettet. Indtast blot destinationerne, samt datoer, og du får en liste med masser af billige flybilletter du kan vælge imellem. Prøv også funktionen +/- 3 dage, hvis du endnu ikke helt har fastlagt rejsedatoerne.

Brug for et sted at sove?

Du behøver ikke begive dig videre ud i hoteljunglen, for her kan MrJet selvfølgelig også hjælpe. Vi samarbejder med mere end 100.000 hoteller verden over, og kan herigennem sikrer dig de bedste priser, på alle slags hoteller i Stockholm. Booker du både billige flybilletter og hoteller gennem MrJet, opnår du oven i købet yderligere rabat. Så hvad venter du på?

Billund og Stockholm lufthavne og terminaler

Airports in Billund, DK

kort over lufthavne i Billund
  • 1

    Billund Airport (BLL)

    Afstand fra bymidte: 3,1 kilometers

    Flyselskaber for flyvninger fra BLL til STO

    Flyselskaber
    SAS Scandinavian Airlines
Tilbage til menu Tilbage til toppen

Airports in Stockholm , SE

kort over lufthavne i Stockholm
  • 1

    Bromma airport (BMA)

    Afstand fra bymidte: 7,3 kilometers

  • 2

    Arlanda airport (ARN)

    Afstand fra bymidte: 36,1 kilometers

    Terminaler og flyselskaber for flyvninger fra BLL til ARN

    Terminal Flyselskaber
    Terminal 5 SAS Scandinavian Airlines
  • 3

    Skavsta airport (NYO)

    Afstand fra bymidte: 89,5 kilometers

  • 4

    Vasteras-Hasslo (VST)

    Afstand fra bymidte: 86 kilometers

Tilbage til menu Tilbage til toppen

Fartplan for fly fra Billund til Stockholm i ti, aug 4, 2015

Flyselskab Fly # Afgang Ankomst Fly Flyvetid
Lufthavn Tid Lufthavn Tid
SAS Scandinavian Airlines/SAS Scandinavian Airlines SK1280/SK1416 BLL 06:45 ARN 09:20 AT7/320 2h 35min
SAS Scandinavian Airlines/SAS Scandinavian Airlines SK1282/SK1420 BLL 09:45 ARN 12:55 AT7/320 3h 10min
SAS Scandinavian Airlines/SAS Scandinavian Airlines SK1282/SK1422 BLL 09:45 ARN 14:35 AT7/320 4h 50min
SAS Scandinavian Airlines/SAS Scandinavian Airlines SK1284/SK406 BLL 12:45 ARN 15:40 AT7/320 2h 55min
SAS Scandinavian Airlines/SAS Scandinavian Airlines SK1284/SK1424 BLL 12:45 ARN 16:30 AT7/320 3h 45min
Norwegian/Norwegian DY995/DY822 BLL 15:45 ARN 19:00 73H/73H 3h 15min
SAS Scandinavian Airlines SK1498 BLL 18:45 ARN 20:15 S20 1h 30min