Fly fra Aalborg til Stockholm

Angiv alder for børn

Børn, der fylder 2 i løbet af rejsen, skal du indtaste en alder af 2 år. Det er tilladt at rejse med et maksimum på 1 barn under 2 år per voksen.

Billige fly fra Aalborg til Stockholm

ma ti on to fr
1 2
1 317 DKK
3 4
1 317 DKK
5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Fremhævet pris = Billigste t/r flyvninger

Priserne gælder returbillet per person (vilkår gælder)

september

Billige weekend fly i september fra Aalborg til Stockholm

Datoer Fra Til Stop: Priser tur/retur fra*
Udrejse fr 4 sep Aalborg (AAL) Stockholm (ARN) Norwegian 1 317 DKK
Tjen 13,17 DKK
Hjemrejse sø 6 sep Stockholm (ARN) Aalborg (AAL) Norwegian

Laveste flybilletpris fra Aalborg til Stockholm i september

Datoer Fra Til Stop: Priser tur/retur fra*
Udrejse fr 4 sep Aalborg (AAL) Stockholm (ARN) Norwegian 1 317 DKK
Tjen 13,17 DKK
Hjemrejse sø 6 sep Stockholm (ARN) Aalborg (AAL) Norwegian

Bedste flybilletpris for en uge fra Aalborg til Stockholm

Datoer Fra Til Stop: Priser tur/retur fra*
Udrejse on 16 sep Aalborg (AAL) Stockholm (ARN) Norwegian 1 434 DKK
Tjen 14,34 DKK
Hjemrejse on 23 sep Stockholm (ARN) Aalborg (AAL) Norwegian
Tilbage til menu Tilbage til toppen

oktober

Billige weekend fly i oktober fra Aalborg til Stockholm

Datoer Fra Til Stop: Priser tur/retur fra*
Udrejse fr 9 okt Aalborg (AAL) Stockholm (ARN) Norwegian 1 403 DKK
Tjen 14,03 DKK
Hjemrejse sø 11 okt Stockholm (ARN) Aalborg (AAL) Norwegian

Laveste flybilletpris fra Aalborg til Stockholm i oktober

Datoer Fra Til Stop: Priser tur/retur fra*
Udrejse fr 2 okt Aalborg (AAL) Stockholm (ARN) SAS Scandinavian Airlines 1 333 DKK
Tjen 13,33 DKK
Hjemrejse sø 11 okt Stockholm (ARN) Aalborg (AAL) SAS Scandinavian Airlines

Bedste flybilletpris for en uge fra Aalborg til Stockholm

Datoer Fra Til Stop: Priser tur/retur fra*
Udrejse to 22 okt Aalborg (AAL) Stockholm (ARN) Norwegian 1 403 DKK
Tjen 14,03 DKK
Hjemrejse to 29 okt Stockholm (ARN) Aalborg (AAL) Norwegian
Tilbage til menu Tilbage til toppen

november

Billige weekend flyvning i november fra Aalborg til Stockholm

Datoer Fra Til Stop: Priser tur/retur fra*
Udrejse to 19 nov Aalborg (AAL) Stockholm (ARN) Norwegian 1 317 DKK
Tjen 13,17 DKK
Hjemrejse sø 22 nov Stockholm (ARN) Aalborg (AAL) Norwegian

Laveste flybilletpris fra Aalborg til Stockholm i november

Datoer Fra Til Stop: Priser tur/retur fra*
Udrejse to 19 nov Aalborg (AAL) Stockholm (ARN) Norwegian 1 317 DKK
Tjen 13,17 DKK
Hjemrejse sø 22 nov Stockholm (ARN) Aalborg (AAL) Norwegian
Tilbage til menu Tilbage til toppen

Laveste flybilletpris t/r fra Aalborg til Stockholm

Flyselskab Fra Til Datoer Priser tur/retur fra*
airline logo Norwegian AAL STO to 10 dec - sø 13 dec 1 279 DKK
airline logo SAS Scandinavian Airlines AAL STO fr 2 okt - sø 11 okt 1 333 DKK
airline logo KLM Royal Dutch Airlines AAL STO to 19 nov - sø 22 nov 1 389 DKK
airline logo British Airways AAL STO on 2 mar - sø 6 mar 5 680 DKK
airline logo Aeroflot Russian Airlines AAL STO to 13 aug - ma 17 aug 14 714 DKK
airline logo Finnair AAL STO ti 15 mar - ti 22 mar 22 136 DKK
airline logo Air France AAL STO fr 22 apr - sø 24 apr 22 935 DKK
airline logo Austrian Airlines AAL STO to 22 okt - to 29 okt 23 835 DKK
airline logo Lufthansa AAL STO to 17 sep - lø 19 sep 29 986 DKK

Ved at klikke her, accepterer du vores vilkår

Fly Aalborg Stockholm

Flyv billigt mellem Aalborg og Stockholm

Flyv billigt, og brug i stedet pengene på shopping, og god mad i Stockholm. Hos MrJet kan du designe og købe en tur der passer perfekt til dine behov. Vi finder og sammenligner flybilletter fra mere end 400 flyselskaber, så du kan flyve billigt, og nemt.

Den nemmeste rejsesøgning på nettet

Hos MrJet ønsker vi at hjælpe dig med at flyve billigt mellem Aalborg og Stockholm. Ved hjælp af en hurtig og nem søgemaskine, finder vi de bedste tilbud på din rejse døgnet rundt. Her kan du hurtigt sammenligne pris, afgangstider, flyselskaber og meget mere.

Ønsker du også at overnatte?

Gennem os kan du nemt og hurtigt finde det rigtige hotel når du rejser til {destination.name}. For at hjælpe dig, kan du finde alle relevante oplysninger om hotellet, pris, antal stjerner, og gæsteanmeldelser. Når du flyver billigt med MrJet og booker hotel samtidigt, opnår du endda rabat.

Flyv og bo billigt? Book hos MrJet i dag!

Aalborg og Stockholm lufthavne og terminaler

Airports in Aalborg, DK

kort over lufthavne i Aalborg
  • 1

    Aalborg Airport (AAL)

    Afstand fra bymidte: 6,5 kilometers

    Flyselskaber for flyvninger fra AAL til STO

    Flyselskaber
    SAS Scandinavian Airlines
Tilbage til menu Tilbage til toppen

Airports in Stockholm , SE

kort over lufthavne i Stockholm
  • 1

    Bromma airport (BMA)

    Afstand fra bymidte: 7,3 kilometers

  • 2

    Arlanda airport (ARN)

    Afstand fra bymidte: 36,1 kilometers

    Terminaler og flyselskaber for flyvninger fra AAL til ARN

    Terminal Flyselskaber
    Terminal 5 SAS Scandinavian Airlines
  • 3

    Skavsta airport (NYO)

    Afstand fra bymidte: 89,5 kilometers

  • 4

    Vasteras-Hasslo (VST)

    Afstand fra bymidte: 86 kilometers

Tilbage til menu Tilbage til toppen

Fartplan for fly fra Aalborg til Stockholm i ti, aug 4, 2015

Flyselskab Fly # Afgang Ankomst Fly Flyvetid
Lufthavn Tid Lufthavn Tid
Norwegian/Norwegian DY3081/DY4152 AAL 07:00 ARN 09:55 73H/73H 2h 55min
Norwegian/Norwegian DY3081/DY3196 AAL 07:00 ARN 11:10 73H/73H 4h 10min
Norwegian/Norwegian DY3083/DY3196 AAL 08:40 ARN 11:10 73H/73H 2h 30min
SAS Scandinavian Airlines/SAS Scandinavian Airlines SK1206/SK1420 AAL 08:35 ARN 12:55 AT7/320 4h 20min
SAS Scandinavian Airlines/SAS Scandinavian Airlines SK1208/SK406 AAL 11:20 ARN 15:40 AT7/320 4h 20min
SAS Scandinavian Airlines/SAS Scandinavian Airlines SK1214/SK1408 AAL 14:00 ARN 18:15 AT7/320 4h 15min
SAS Scandinavian Airlines/SAS Scandinavian Airlines SK1210/SK1430 AAL 16:45 ARN 20:10 AT7/320 3h 25min
SAS Scandinavian Airlines/SAS Scandinavian Airlines SK1210/SK1410 AAL 16:45 ARN 21:45 AT7/320 5h 0min
SAS Scandinavian Airlines/SAS Scandinavian Airlines SK1204/SK1428 AAL 19:25 ARN 23:55 AT7/320 4h 30min